Wystartowała aplikacja mobilna Dunajec-Przełom się!

Stworzenie aplikacji mobilnej na rzecz rozwoju marki lokalnej Dunajec-Przełom się!, która posłuży do promocji regionu pienińsko-gorczańskiego w sferze turystyki oraz produktów i usług markowych, wyróżniających się jakością i innowacyjnością było celem projektu realizowanego przez Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Gorce-Pieniny w 2021r. W ramach tego projektu powstała aplikacja mobilna „Dunajec-Przełom się!”


Projekt w swoim założeniu zakładał stworzenie aplikacji mobilnej na rzecz rozwoju marki lokalnej Dunajec-Przełom się!, która posłuży do promocji regionu pienińsko-gorczańskiego w sferze turystyki oraz produktów i usług markowych, wyróżniających się jakością i innowacyjnością.

Jak podkreślają twórcy aplikacji łączy ona w sobie kilka funkcjonalności, które w całości składają się na gotową ofertę dla przybywających turystów, którzy poszukują informacji kompletnych o danych regionie. Dlatego też aplikacja Dunajec-Przełom się! pełni funkcję przewodnika turystycznego, w którym zostały zawarte ciekawe punkty turystyczne oraz szlaki piesze i rowerowe, które zasługują na ich wyróżnienie.

Aplikacja zawiera również planer, dzięki któremu można zaplanować różne aktywności, a pomoże nam w tym wysoce dokładna nawigacja stworzona specjalnie dla wymagających turystów. Kolejnym ciekawym rozwiązaniem jest kalendarz wydarzeń z regionu pienińsko-gorczańskiego, który na bieżąco aktualizowany będzie stanowił ciekawe uzupełnienie planu na pobyt w regionie Pienin i Gorców.

Aplikację można pobrać pod adresem.

https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.audiotour.dunajec&gl=PL
Shares