Previous
Next

Rajd szlakiem Kasia Niewiadoma – Ochotnica Challenge

Rajd szlakiem Kasia Niewiadoma – Ochotnica Challenge 2023 to maratony rowerowe po asfaltowych odcinkach wyznaczonych na terenie rodzinnej miejscowości naszej Mistrzyni Kasi Niewiadomej Ochotnicy Górnej i Dolnej, która tutaj budowała swój charakter i wytrzymałość. Jak pojedziecie cały szlak to przekonacie się dlaczego. Rower dowolny ale koniecznie ale koniecznie z odpowiednimi przełożeniami, bo są odcinki gdzie nachylenie przekracza ponad 30% i dochodzi do 42%!!

Jednak jeśli ktoś chce uczestniczyć rodzinnie to zapraszamy do pokonania część odcinków, które są bez ekstremalnych stromych powierzchni i pozwolą Wam obcować z naturą całymi Rodzinami. Będziecie mogli wybrać jedną z dwóch tras Pro (bardzo strome odcinki!) i Fun (łagodne podjazdy).

Rajd szlakiem Kasia Niewiadoma – Ochotnica Challenge 2023 będzie jednym z wydarzeń podczas rowerowego weekendu Ochotnica Bike Fest w ramach którego zaplanowane jest:

sobota(19.08)

– Ochotnica MTB Towers in One Day

– Jazda indywidualna na czas UpHill Kasia Niewiadoma- Ochotnica Challege ( z hasłem szukamy następców Kasi)

niedziela (20.o8)

– Rajdy rowerowe szlakiem Kasia Niewiadoma- Ochotnica Challenge (dwa dystanse, Pro-wszystkie odcinki, Fun-dla rodzin obejmujący odcinki bez stromych podjazdów)

– MTB Up &Down Lubań Tower, podczas którego najpierw zdobędziecie wieżę na Lubaniu, a następnie w odstępach ruszycie na najpiękniejszy i miejscami trudny zjazd z pod wieży na Lubaniu

– Zawody dla dzieci i liczne konkursy z nagrodami

źródło: UG Ochotnica Dolna

Shares
Previous
Next