Previous
Next

Pokaz filmu „Słoń” oraz spotkanie z reżyserem w Kinie MCK Nowy Targ

23 lutego (czwartek) o godz. 19.15 zapraszamy na pokaz filmu „Słoń”. Po filmie odbędzie się spotkanie/rozmowa z reżyserem film Kamilem Krawczyckim, które poprowadzi Beata Zalot, redaktor „Tygodnika Podhalańskiego”. Bilety 16zł ulgowy i 18zł normalny.

Opis:

Bartek prowadzi małe gospodarstwo na Podhalu. Kiedy opuścił ich ojciec, jego matka się załamała, wówczas to on musiał zostać głową rodziny. Pewnego dnia umiera ich sąsiad i jego syn Dawid przyjeżdża na pogrzeb. Bartek fascynuje się Dawidem i jego beztroską. Pierwsza miłość zmusza go do podjęcia decyzji, czy jest już gotowy, żeby sięgnąć po swoją wolność.

Kamil Krawczycki:

Nowotarżanin, reżyser, scenarzysta, montażysta. Ukończył Reżyserię podyplomową w Warszawskiej Szkole Filmowej oraz kierunek Script w Szkole Wajdy. Autor kilkunastu teledysków oraz dwóch filmów krótkometrażowych prezentowanych na międzynarodowych festiwalach filmowych („Mój koniec świata”, „Ktoś zostanie ostatni”). Jego debiut fabularny długometrażowy to film „Słoń”, znakomicie przyjęty na festiwalu w Gdyni, gdzie uzyskał Złote Lwy z w Konkursie Filmów Mikrobudżetowych.

źródło: UM Nowy Targ

Shares