Otwarcie sezonu turystycznego w Czorsztynie 2022

1 maja 2022 roku w Czorsztynie odbyło się otwarcie sezonu turystycznego. Było rozrywkowo oraz kulinarnie.Wydarzenie uświetniły występy artystów, zespołów, kapel oraz zabawa z DJ’em. Program imprezy obejmował występy licznych grup artystycznych. Najpierw na scenie odbyły się występy w wykonaniu młodych artystów z Ukrainy.

Następnie zaprezentował się zespół „Małe Pieniny” oraz grupa śpiewacza „Pienińskie Nucicki” z Krościenka nad Dunajcem, a następnie wystąpiła kapela góralska „Wyhajtani”, ”Tryptyk” (Mirosława Zaziąbło-Hubiak i Jakub Wilk), zespół muzyczny „Zapaleni” oraz zespół rockowo-folkowy ”SQBANI”. Na koniec była zabawa taneczna z DJ’em.

   W trakcie trwania imprezy można było skorzystać z licznych atrakcji towarzyszących jak np. dmuchane atrakcje dla dzieci, budka z watą cukrową, popcornem, kiełbaską z grilla. Nie zabrakło również przeróżnych pyszności przygotowanych przez panie z Koła Gospodyń Wiejskich Czorsztyn oraz panie z Ukrainy, które to stoiska cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród uczestników pikniku.

źródło: UG Czorsztyn

Shares