Previous
Next

Finał Ligii Młodzików w kajakarstwie górskim na Dunajcu

W ubiegłą niedzielę na naszej rzece Dunajec odbył się Finał Ligii Młodzików w kajakarstwie górskim organizowane przez LKS Dunajec Krościenko n/Dunajcem. Zawody przyciągnęły mieszkańców aby kibicować naszym zawodnikom.

Start zawodów rozpoczął się o godz. 10:30. Zawodnicy, wyposażeni w odpowiedni sprzęt i pełni determinacji, zebrali się na starcie. Trasa wyścigu była wymagająca i pełna naturalnych przeszkód, co dodawało dodatkowej adrenaliny i sprawiło, że rywalizacja była jeszcze bardziej emocjonująca. Celem każdego z uczestników było jak najszybsze dotarcie do mety, pokonując rwący nurt rzeki oraz liczne progi i zakręty.

Po zakończeniu rywalizacji w każdej kategorii wiekowej i klasie kajaków, przyszedł czas na długo oczekiwane rozdanie nagród. Zgromadzeni uczestnicy i widzowie z niecierpliwością oczekiwali na ogłoszenie wyników.

Nagrody wręczał w imieniu Tadeusza Królczyka Wójta Gminy Ochotnica Dolna Krzysztof Jurkowski Radny Powiatu Nowotarskiego oraz Jan Jurek Przewodniczący Rady Gminy. Pogratulowali wszystkim zawodnikom osiągniętych wyników.

Dziękujemy za pyszny poczęstunek przygotowany przez Koło Gospodyń Wiejskich w Tylmanowej. Gratulujemy zawodnikom!

Franek Antychowicz Gabryś, 
Kuba Polaczyk 
Wiktoria Polaczyk 
Nina Cięciwa 
Maciej Jargiło 
Dawid Monterian 
Franek Szczepaniak 

źródło: UG Ochotnica Dolna

Shares