Previous
Next

Wójt Ochotnicy Dolnej Tadeusz Królczyk odznaczony przez Prezydenta RP

Srebrny Krzyż Zasługi odebrał w ostatni piątek, 27 maja w Belwederze z rąk Andrzeja Dudy Prezydenta RP w Dniu Samorządowca Tadeusz Królczyk, wójt Gminy Ochotnica Dolna.

„Odznaczenie było dla mnie dużym zaskoczeniem – tym bardziej dziękuję nominującym. Odznaczenie otrzymałem jako Wójt Gminy Ochotnica Dolna, dlatego dedykuję je całej naszej wspólnocie mieszkańców Ochotnicy i Tylmanowej. To jest tak na prawdę odznaczenie dla Was wszystkich, bowiem efekty dobrej współpracy mieszkańców, przewodniczącego rady, radnych gminnych i sołeckich, sołtysów, kierowników jednostek i pracowników urzędu zostały zauważone i docenione. Bardzo Wam za tę współpracę dziękuję! ” – napisał na swoim FB Tadeusz Królczyk.

Tadeusz Królczyk podziękował także za współpracę wszystkim parlamentarzystom, wojewodzie, marszałkowi oraz swojej rodzinie, zwłaszcza tacie, który także był samorządowcem., jak również wszystkim, wszystkim tym, którzy przez te wszystkie lata rozwijali samorząd w naszej gminie: mieszkańcom za zgodną współpracę, wójtom, radnym gminnym, sołtysom, radnym sołeckim i pracownikom wszystkich jednostek związanych z samorządem i oświatą.

Fot. UG Ochotnica Dolna

Shares