Trwa nabór do Systemu Rekomendacji Miejsc Przyjaznych Rowerzystom w województwie małopolskim

Trwa nabór do Systemu Rekomendacji Miejsc Przyjaznych Rowerzystom przy trasach rowerowych VeloMałopolska. Liczba użytkowników rowerów wybierających Małopolskę jako miejsce na spędzanie urlopu stale rośnie. W związku z powyższym konieczne jest podejmowanie działań mających na celu zapewnienie najwyższego standardu obsługi rowerzystów oraz kompleksowe przygotowanie oferty dla tej grupy turystów. Inicjatywa ma na celu wspieranie lokalnych przedsiębiorców, branżę turystyczną i dynamicznie się rozwija. Po dwóch edycjach naboru w latach 2020 i 2021 w Systemie jest już 165 certyfikowanych obiektów, chętnie odwiedzanych przez turystów rowerowych. Województwo Małopolskie nieodpłatnie promuje te obiekty na stronie tematycznej narowery.visitmalopolska.pl, w wydawnictwach drukowanych oraz podczas innych działań związanych z promocją turystyki w Małopolsce.

Do Systemu można zgłaszać obiekty noclegowe, gastronomiczne, atrakcje turystyczne oraz inne obiekty świadczące usługi przydatne turyście rowerowemu. Uczestnictwo w Systemie, posiadanie certyfikatu „Miejsce Przyjazne Rowerzystom” daje możliwość dotarcia z ofertą do szerokiego grona odbiorców, co niewątpliwie zwiększa konkurencyjność wśród innych obiektów turystycznych.


Nabór potrwa do 22 czerwca 2022 r., a wszystkie niezbędne informacje znajdują się na stronie internetowej narowery.visitmalopolska.pl/mpr.

Formularz zgłoszeniowy znajduje się tutaj:  https://narowery.visitmalopolska.pl/pl_PL/-/mpr-zglos-sie

Shares