Previous
Next

III Festiwal Dunajca w Tylmanowej- święto Pstrąga

29 lipca odbył się pierwszy dzień III edycji Festiwalu Dunajca połączony z największym świętem Pstrąga. Na ten dzień zostało przygotowanych wiele atrakcji aby umilić ten deszczowo-słoneczny dzień, odbyły się liczne zabawy m.in łowienie rybek z basenu, oraz konkursy o tematyce przyrodniczo wędkarskiej m.in tworzenie rysunków.

Dla odważnych przygotowana była Strefa Challenge, w której odbyły się zawody. Zawody i konkurencje, które odbyły się w tej strefie były przygotowane w sposób profesjonalny i atrakcyjny. Każdy mógł wykazać się swoją sprawnością, zręcznością i szybkością. Była to nie tylko doskonała rozrywka ale również świetny sposób na rozwijanie swoich umiejętności i samodzielności. Był tor przeszkód, przeciąganie opon, wspinaczka linowa, bieg w workach, wszystko to co aktywni lubią najbardziej.

Uwiecznieniem Święta Pstrąga był pieczony pstrąg prosto z Dunajca, którego każdy miał okazję spróbować. Na zakończenie dnia była wspaniała zabawa przy muzyce, przy której uczestnicy festiwalu tańczyli i bawili się do późnych godzin wieczornych.

W wydarzeniu udział wziął Michał Busek, który prowadził całe wydarzenie, Rafał Gawlyta organizator corocznego święta pstrąga oraz Radny Jerzy Udziela organizator strefy challenge.

źródło: UG Ochotnica Dolna

Shares