Previous
Next

Dni Otwarte Gminnego Fitness Klubu. Do końca roku siłownia za darmo

Od 4 – 31 grudnia trwają Otwarte Gminnego Fitness Klubu w Ochotnicy Dolnej. Gminny Fitness Klub będzie otwarty  od godziny 8:00: do godz. 22:00. Podczas Dni Otwartych Fitness Klub będzie dostępny za darmo dla wszystkich chętnych.

Jak informują na stronie internetowej władze gminy intencją powołania Dni Otwartych jest udostępnienie wszystkim chętnym możliwości zapoznania się z obiektem i sprzętem oraz przekazywanie wszystkich uwag i sugestii dotyczących funkcjonowania Gminnego Klubu Fitness obsłudze lub trenerowi lub na adres GminnyFitnessKlub@ochotnica.pl

„Osoby, które wpiszą się na listę w poniższym formularzu wybierając jeden z terminów będą miały możliwość odbycia we wskazanym terminie za darmo pełnego treningu z naszym trenerem Tomaszem Jagiełą. Podczas treningu trener zaprezentuje obiekt, wszystkie urządzenia oraz będzie instruował w zakresie ćwiczeń. Jeden pełny trening będzie trwał ok. 2 h.

Jeżeli ktoś ma doświadczenie w treningach i potrafi ćwiczyć bez trenera może w tym czasie za darmo odbywać treningi korzystając bez ograniczeń ze sprzętu znajdującego się w Gminnym Fitness Klubie. Prośba jedynie, aby brać pod uwagę, że w godzinach treningów demonstracyjnych będzie korzystało trochę więcej osób” – czytamy na stronie gminy.

Shares