Previous
Next

6 poszukiwanych przez sąd mężczyzn zatrzymali policjanci

W miniony weekend policjanci na terenie powiatu nowotarskiego zatrzymali sześciu poszukiwanych mężczyzn. Dwóch zatrzymanych przez policjantów z Nowego Targu poszukiwanych było listem gończym.

W miniony weekend policjanci z Nowego Targu, Rabki-Zdroju i Jabłonki zatrzymali sześciu mężczyzn poszukiwanych przez sąd. Dwóch poszukiwanych na podstawie listu gończego zatrzymali nowotarscy policjanci. 35-letni nowotarżanin poszukiwany był listem gończym wydanym 16 maja br. przez Sąd Rejonowy w Nowym Targu.

Mężczyzna miał do odbycia 2 lata i 6 miesięcy kary pozbawienia wolności za rozbój popełniony w recydywie. Natomiast 23-latek został zatrzymany na terenie miasta podczas interwencji domowej. Mężczyzna był poszukiwany listem gończym wydanym przez Sąd Rejonowy w Gnieźnie, celem odbycia 49 dni kary pozbawienia wolości. 23-latka poszukiwał także Sąd Rejonowy w Grodzisku Wielkopolskim do ustalenia miejsca pobytu i odbycia 10 miesięcy kary pozbawienia wolności.

Policjanci z rabczańskiego komisariatu zatrzymali 55-latka poszukiwanego przez sąd do odbycia 104 dni zastępczej kary pozbawienia wolności, 43-latka do odbycia 6 miesięcy kary pozbawienia wolności oraz poszukiwanego na podstawie nakazu doprowadzenia do zakładu karnego na 4 dni mieszkańca Rabki-Zdroju. Z kolei policjanci z Jabłonki zatrzymali 43-latka, który miał do odbycia karę 9 miesięcy pozbawienia wolności.

źródło: KPP Nowy Targ

Shares