Previous
Next

Szczawnica w plebiscycie TopAtakcje aktualnie na II miejscu !

Top Atrakcje 2024 to już 13. edycja plebiscytu, w którym użytkownicy popularnego bloga PolskieSzlaki.pl wybierają najlepsze atrakcje w Polsce, czyli turystyczne hity tego lata! Wyniki rankingu polskich top atrakcji stają się wspaniałym pomysłem na letnie wyjazdy bliższe i dalsze. W eliminacjach pojawiło się blisko 100 miejsc, a wśród nich zarówno popularne atrakcje chętnie odwiedzane przez turystów, jak i takie, które czekają na swe odkrycie. Wśród nominowanych w kategorii „Atrakcyjne miejscowości” znalazła się Szczawnica. W chwili obecnej (21 czerwca) Szczawnica zajmuje II miejsce z liczbą głosów 2433 (38%), ustępując jedynie Świdnicy na którą oddano 3029 głosów (47%)

Kategorie rankingu Top Atrakcje to: Nowości i odkrycia, Zamki i pałace, Parki rozrywki i miniatur, Muzea i skanseny, Rekreacja rodzinna, Przyrodnicze azyle, Góry i szczyty oraz Atrakcyjne miejscowości.
Głosowanie trwa od 12 do 23 czerwca 2024. Głosować może każdy Internauta (nie jest wymagana rejestracja) na jedną atrakcję w każdej kategorii. Głos można oddać codziennie 1 raz w każdej kategorii.

Ostatecznie wybranych zostanie 8 równorzędnych, najlepszych atrakcji w Polsce. Tak więc jeszcze przed wakacjami poznamy tegoroczne top atrakcje. Głosować może każdy Internauta, nie jest wymagana rejestracja.

Na Szczawnicę można zagłosować pod poniższym linkiem:
TopAtrakcje organizowane przez PolskieSzlaki.pl | Ranking najpiękniejszych atrakcji w Polsce

Shares