Previous
Next

Kraj. Jechała z otwartymi drzwiami. Myślała, że zepsuło jej się lusterko

Na niecodzienny widok natknęli się policjanci z puławskiej drogówki patrolujący wczoraj teren gminy Puławy. W Górze Puławskiej zauważyli Fiata Panda jadącego z otwartymi drzwiami. Okazało się, że kierująca nim 71-latka nie zauważyła, że drzwi są otwarte, zastanawiało ją natomiast to, że w lusterku zewnętrznym widzi tylko drzwi… Za popełnione wykroczenie dostała mandat i 15 punktów karnych.

Wczoraj policjanci z puławskiego Wydziału Ruchu Drogowego patrolując teren gminy Puławy, w miejscowości Góra Puławska zauważyli Fiata Panda jadącego z otwartymi tylnymi, lewymi drzwiami.

Funkcjonariusze zatrzymali pojazd do kontroli. Okazało się, że samochodem kierowała 71-latka z powiatu puławskiego. Kobieta była bardzo zaskoczona tym, że jechała samochodem mając otwarte drzwi, ale dzięki temu wyjaśniła się sprawa zepsutego lusterka. Jak bowiem przyznała, w trakcie jazdy zastanawiała się dlaczego w lewym zewnętrznym lusterku przez cały czas widzi drzwi…

Za popełnione wykroczenie 71-latka została ukarana mandatem karnym, a na jej konto wpłynęło 15 punktów karnych. Apelujemy do kierowców o więcej uwagi. 
komisarz Ewa Rejn – Kozak
Źródło: Policja.pl

Shares
Previous
Next