Previous
Next

Kraj. 12-latek odgryzł koledze kawałek skóry z czoła!

Z poważnymi obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala 13-latek z powiatu biłgorajskiego. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że w niedzielę na boisku w Aleksandrowie 12-latek odgryzł mu fragment skóry z czoła. Ranny chłopiec przebywa nadal w lubelskim szpitalu pod opieką lekarzy. Ustalamy wszystkie okoliczności zdarzenia. Sprawa trafiła już do Sądu Rodzinnego i Nieletnich.

Do zdarzenia doszło w niedzielne popołudnie w Aleksandrowie. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że pomiędzy dwoma nieletnimi chłopcami w wieku 12 – 13 lat doszło do szarpaniny. W pewnym momencie 12-latek odgryzł mu fragment skóry z czoła. Obrażenia, jakich doznał, wymagały natychmiastowej pomocy lekarskiej. Chłopiec został przetransportowany do szpitala w Lublinie, gdzie nadal przebywa.

Po informacji o tym zdarzeniu, na miejsce skierowani zostali policjanci. Mundurowi ustalili między innymi świadków zdarzenia.

Z uwagi na charakter sprawy oraz wiek chłopców o zdarzeniu został poinformowany Sąd Rodzinny, który jest właściwy do rozstrzygania w tego typu sprawach. Kolejne czynności wykonujemy na polecenie Sądu.

źródło: Lubelska Policja

Shares