Previous
Next

30. Finał WOŚP już w najbliższą niedzielę

30.01.2022r już po raz trzydziesty w Polsce i na świecie zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. W tym roku Gramy dla okulistyki dziecięcej- dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci.

Na obszarze działania Podhalańskiego Sztabu WOŚP Akcja Serca z Nowego Targu kwestować będzie 174 Wolontariuszy. Będzie ich można spotkać w Nowym Targu, a także w Białce Tatrzańskiej, Białym Dunajcu, Czarnej Górze, Czarnym Dunajcu, Gronkowie, Jurgowie, Ludźmierzu, Małem Cichem, Murzasichlu, Nowem Bystrem i Zagórze.

Wesprzeć 30. Finał można również wrzucając pieniądze do Puszek Stacjonarnych, które znajdą Państwo w Nowotarskiej Bursie, Studio Tatuażu Na Czarnym Szlaku Tattoo, Aeroklubie Nowy Targ, Restauracji Deja Vue, salonach optycznych Vission Express CH Leclerc i CH Dekada, Sklepach Delikatesy Centrum i Sezamek w Białym Dunajcu, Lord w Poroninie oraz w Butiku Polscy Projektanci w Centrum Handlowym Krupówki 40 w Zakopanem i HiFitness Zakopane, STRH Bistro Art Cafe, Willi Amicus.

Serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniach wspierających 30. Finał WOŚP.

29.01.2022 10.00-14.00
Na Czarnym Szlaku Tattoo ul. Królowej Jadwigi 29 Nowy Targ zaprasza na promocyjny piercing- cały dochód przeznaczony na WOŚP

29.01.2021 od 11.00
HiFitness Zakopane Dzień otwarty
Warsztaty z fizjoterapeutą- Jak zapobiegać bólom pleców
Wykład z psychodietetyk- Jak być sytym i szczupłym
Maraton fitness
KraVmaga
Licytacje

29-30.01.2022 od 9.30
Zimowe Skoki Spadochronowe Nowy Targ
W tych dniach odbywają się na naszym lotnisku zawody balonowe, więc będzie na co popatrzeć.

30.01.2022 od 8.00 Staw w Krauszowie „Łowimy dla Orkiestry”
PZW Koła nr 17 „Podhale” w Nowym Targu
Podlodowe Zawody Towarzyskie

30.01.2022 w godzinach 10-15
Stowarzyszenie Kropla zaprasza do akcji honorowego krwiodawstwa, która będzie miała miejsce w RCKiK w Nowym Targu

Zapraszamy również do udziału w aukcjach w serwisie aukcje.podhale24.pl oraz allegro.pl- dzięki naszym Darczyńcom tegoroczną zbiórkę można wesprzeć licytując Czapki 30. Finału WOŚP wykonane przez Jack Headwear, vouchery od Na Czarnym Szlaku Tattoo, Xtreme Fitness Nowy Targ, Szkoły Spadochronowej Skoczek, Firmy Wojas, Wodnego Pogotowia Ratunkowego i Akcji Serca.

Podhalański Sztab WOŚP
Os. Witosa 19/4, Nowy Targ
Tel. 533-211-147/ 533-211-127

Przypominamy, że każdy nasz Wolontariusz ma ze sobą identyfikator ze zdjęciem, puszkę z banderolami i serduszka. Wszystkie te atrybuty mają aktualne daty i grafikę. Nie kwestujemy do puszek domowej roboty, reklamówek czy innych wynalazków. Poza nauczycielami będącymi opiekunami grup, wszyscy Wolontariusze to osoby w wieku niewiele wyższym niż 30 lat. Jeżeli zauważą Państwo kogoś podszywającego się pod Wolontariusza, bardzo prosimy o kontakt ze Sztabem lub bezpośrednio z Policją.

źródło: Podhalański Sztab WOŚP

Shares