Previous
Next

101. urodziny Pani Anny Piszczek

Anna Piszczek, mieszkanka Ochotnicy Górnej, urodzona w 1921 r. skończyła 101 lat. Z wizytą u szanownej Jubilatki aby złożyć jej najlepsze życzenia kolejnych pięknych lat w zdrowiu zjawili się przedstawiciele władz samorządowych Ochotnicy Dolnej.

„Mówię otwarcie, że to nasza Pani Ania, ponieważ jest nie tylko chlubą rodziny, ale dobrem narodowym naszej gminy 🙂 Wczoraj razem z Sołtys Ochotnica Górna odwiedziliśmy naszą jubilatkę i przekazaliśmy życzenia, kwiaty oraz 101 drobiazgów 🙂 Pani Ania wzięła sobie do serca moje życzenia z poprzedniej wizyty, które brzmiały „100 lat + VAT” i w doskonałej kondycji obchodziła 101 urodziny 😀

Jak zwykle Pani Ania była pełna humoru – dodam inteligentnego humoru, z nutka ironii 😉 Pani Ani życzymy zdrowia, pomyślności, dłuuuugiego i szczęśliwego życia 🙂 A recepty na długowieczność, które zradziła nam Pani Ania zostawiamy dla siebie 😉 No może jedna zdradzę – żeby żyć długo i szczęśliwe trzeba mieć super rodzinę, super troskliwych bliskich. Pani Ania ma troskliwe dzieci, wnuki, prawnuki i praprawnuku i synową !” – napisał na swoim FB wójt Gminy Ochotnica Dolna Tadeusz Królczyk, który razem z sołtysem Ochotnicy Górnej odwiedzili Jubilatkę.

Shares
Previous
Next