Previous
Next

Zawody o Puchar Europy w Trialu Rowerowym

W minioną sobotę odbyły się zawody o Puchar Europy w Trialu Rowerowym. Organizatorzy MKS Trialu wspólnie z zaprzyjaźnionymi klubami ze Słowacji i Węgier rozpoczęli międzynarodowy projekt dot. – Młodzieżowy Puchar Europy w Trialu Rowerowym. Zawody przyciągnęły uwagę zarówno zawodników, jak i kibiców z wielu miejsc. 

Zawodnicy rywalizowali w różnych kategoriach wiekowych, co podkreślało różnorodność tego wydarzenia. Od młodych talentów, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę ze sportem, po doświadczonych weteranów, wszyscy uczestnicy mieli okazję zaprezentować swoje umiejętności i pasję. Każda kategoria wiekowa miała swoje unikalne wyzwania i poziom rywalizacji, co dodatkowo zwiększało emocje i zaangażowanie widzów.

15 czerwca w ramach międzynarodowego projektu zawody odbyły się na Węgrzech gdzie Jan Szlaga wygrywa Pierwszą rundę Europejskiego Młodzieżowego Pucharu Europy w kategorii Benjamin natomiast w starszej kategorii Minime zajął 2 miejsce. Adam Szlaga w kategorii Cadet zajął 3 miejsce. Michał Łętowski wygrywa  kategorię Junior.

Gratulujemy wszystkim zawodnikom wyników oraz życzymy powodzenia na kolejnych zawodach 7 września na Słowacji.

źródło: UG Ochotnica Dolna

Shares