Wystartowała zrzutka na remont szatni dla zawodników KS Pieniny

Zarząd KS Pieniny Szczawnica zamieścił na swoim profilu FB apel do wszystkich sympatyków kajakarstwa o wsparcie remontu szatni dla zawodników klubu. Jak widać na załączonych zdjęciach stan szatni jest w bardzo złej kondycji i konieczny jest pilny remont.

Pragniemy wykonać remont szatni dla naszych zawodników jednakże środki finansowe jakie są na ten cel potrzebne przewyższają nasze możliwości dlatego też założyliśmy zrzutkę na ten cel. Mamy nadzieję że uda się wspólnie zebrać środki które pozwolą nam na wykonanie tego niezbędnego remontu. Wspólnie zadbajmy o naszych zawodników. Z góry serdecznie dziękujemy za otrzymane wsparcie” – informuje na swoim FB Zarząd KS PIENINY Szczawnica

Opis zrzutki:

„Dzisiaj chcielibyśmy prosić Was o wsparcie bardzo ważnej inicjatywy, jaką jest zbiórka funduszy na remont szatni dla zawodników kajakarstwa slalomowego z Klubu Sportowego Pieniny.

Klub ten jest najstarszym klubem kajakarstwa slalomowego w Polsce, z licznymi wspaniałymi zawodnikami, którzy osiągali i osiągają wspaniałe wyniki. Niestety, ich szatnia wymaga pilnego remontu. Sufit przecieka, co powoduje duże problemy podczas opadów deszczu, a wilgoć w pomieszczeniu jest bardzo wysoka, przez co pojawił się grzyb na ścianach.

Taka sytuacja jest nie tylko niekomfortowa, ale i niebezpieczna dla zawodników. Warunki w szatni są bardzo złe, co utrudnia przygotowania do treningów oraz odpoczynek po nich. Dlatego też, klub Pieniny oraz zawodnicy proszą o pomoc w zebraniu funduszy na remont szatni, aby zawodnicy mogli czuć się bezpiecznie oraz korzystać z właściwych warunków.

Koszty generalnego remontu szatni szacują się w okolicach 20 000zł

Działając wspólnie możemy pomóc klubowi w remoncie szatni i umożliwić zawodnikom dalsze osiąganie wspaniałych wyników. Każda kwota, którą uda się zebrać, będzie nieoceniona i przyczyni się do poprawy sytuacji w klubie.

Dlatego też, apelujemy do Was o wsparcie i zachęcamy do włączenia się w zbiórkę funduszy na remont szatni dla zawodników kajakarstwa slalomowego z klubu sportowego Pieniny. Każdy gest dobrej woli jest nieoceniony!” – czytamy w opisie zrzutki.

Dotychczas na konto zrzutki wpłynęło 3700 złotych

Inicjatywę można wesprzeć pod tym linkiem: Remont szatni, dla zawodników KS. Pieniny | zrzutka.pl

Shares