Previous
Next

Urząd ogranicza bezpośrednią obsługę klientów

Ograniczenia w obsłudze klientów w związku z sytuacją pandemiczną wprowadził Urząd Miasta w Szczawnicy.

„W trosce o Wasze bezpieczeństwo, w związku z rosnącym ryzykiem zakażeń koronawirusem oraz wciąż nowo pojawiającymi się przypadkami osób zarażonych w naszym kraju, jak również mając na uwadze procedury zachowawcze wprowadzone przez Rząd RP w trosce o bezpieczeństwo mieszkańców, informuje się, że do odwołania Urząd Miasta i Gminy w Szczawnicy, BĘDZIE PROWADZIŁ OGRANICZONĄ BEZPOŚREDNIĄ OBSŁUGĘ KLIENTÓW.

Załatwiane osobiście będą tylko sprawy pilne. W celu załatwienia najpilniejszych spraw należy indywidualnie skontaktować się telefonicznie pod nr tel. (18) 262 22 03 lub 18 18 262 24 62, celem przedstawienia sprawy.

Kasa Urzędu oraz dziennik podawczy czynne są w godzinach 900 – 1300 wejście od parkingu (ul. Szalaya).

Przed załatwianiem spraw w Urzędzie Stanu Cywilnego w tym rejestrację urodzeń i zgonów, prosimy o kontakt na tel. (18)  2622203 wew. 27 lub 23.

Wszystkie inne sprawy zalecamy załatwiać za pomocą elektronicznej skrzynki podawczej (posiadając konto na www.epuap.gov.pl można korzystać z elektronicznych usług, wysyłając wnioski do urzędu, podpisując je kwalifikowanym podpisem elektronicznym lub profilem zaufanym) lub e-mailem: miasto@szczawnica.pl

Apelujemy o rozwagę i stosowanie się do komunikatów Głównego Inspektora Sanitarnego i Ministra Zdrowia. Wszelkie informacje o koronawirusie znajdują się na: https://www.gov.pl/web/zdrowie oraz https://www.gov.pl/web/koronawirus

Przypominamy także, że wpłat z tytułu podatków, odpadów można dokonywać na indywidualne rachunki bankowe podane na decyzjach i zawiadomieniach w sprawie określenia ich wysokości. Z tytułu innych opłat zapłaty należy dokonywać przelewem na rachunki bankowe Urzędu.

Apelujemy również, by zachować zdrowy rozsądek oraz podstawowe zasady ostrożności. Pamiętajmy, by dzieci i osoby starsze pozostały w domach, a każdy mieszkaniec pamiętał o unikaniu miejsc, gdzie znajdują się największe skupiska ludzi” – informuje na swojej stronie Urząd i Gminy Miasta w Szczawnicy.

Shares