Previous
Next

Rossman. Kupon -40 proc. dla osób, które chcą wesprzeć uchodźców z Ukrainy

Jeśli pomagasz lub chcesz pomóc osobom dotkniętym wojną w Ukrainie, możesz skorzystać z kuponu, jaki przygotował Rossmann. Do 8 marca zarejestrowani użytkownicy aplikacji Rossmann PL mogą kupić wybrane artykuły z 40 proc. rabatem i przekazać je najbardziej potrzebującym osobom lub organizacjom niosącym pomoc naszym wschodnim sąsiadom. To nie jest promocja. Chcemy ułatwić pomoc potrzebującym.


Zniżką objęte jest ponad 3,5 tys. produktów pierwszej potrzeby. Taniej można kupić m.in. mleka, kaszki, pieluchy, szampony, kremy, mydła, żele pod prysznic, szczoteczki i pasty do zębów, mokre chusteczki oraz proszki do prania. Pełna lista jest dostępna pod specjalnym kuponem w aktualnej wersji aplikacji Rossmann PL.
Jednorazowy kupon na zakupy dla obywateli z Ukrainy można aktywować w aplikacji i wykorzystać do 8 marca. Znajduje się on w „Profilu” w zakładce „Moje kupony”. Akcja obowiązuje w naszych sklepach stacjonarnych i w drogerii internetowej Rossmanna. Rabat naliczany jest od cen regularnych. Aby z niego skorzystać należy zeskanować aplikację Rossmann PL.
Od początku ataku Rosji na Ukrainę firma Rossmann włączyła się w pomaganie naszym sąsiadom. Ze sklepowych półek wycofaliśmy wszystkie produkty z Rosji i Białorusi. Sukcesywnie wspieramy organizacje zajmujące się pomocą dla Ukraińców, a w naszych sklepach prowadzone są zbiórki produktów. Rozpoczęliśmy wypłatę bezzwrotnych zapomóg w wysokości 1000 zł dla naszych pracowników z Ukrainy, również tych z firm zewnętrznych.

Shares