Po 41 latach pracy skarbnik gminy odeszła na emeryturę

Po 41 latach pracy w Urzędzie Gminy Nowy Targ skarbnik gminy Józefa Bryniarska przeszła na emeryturę. Funkcję Skarbnika Gminy Nowy Targ pełniła od 18 grudnia 1990 r. Za wieloletnią pracę Józefie Bryniarskiej podziękowały władze gminy, sołtysi i pracownicy urzędu.

„Przechodzi Pani na zasłużoną emeryturę a my serdecznie dziękujemy za lata bardzo dobrze wykonywanej pracy dla naszej Gminy. W tym okresie przeżyliśmy wspólnie wiele różnych momentów.

Mamy za sobą wspaniałe czasy ale i chwile trudne. Życzymy wszelkiej pomyślności, zdrowia, radości i pogody ducha a także realizacji swoich pasji i zainteresowań w dalszym codziennym życiu. Ponadto składam słowa głębokiej wdzięczności za Pani troskę i dbałość o naszą Gminę.

Podczas sesji Rady Gminy Nowy Targ, która odbyła się w dniu 21 czerwca 2022r. Radni i Sołtysi uroczyście pożegnali odchodzącą na emeryturę Skarbnik Gminy. Następczynią Pani Skarbnik od 28 lipca 2022r. będzie Pani Katarzyna Bryja” – można przeczytać na stronie internetowej UG Nowy Targ

Shares