Previous
Next

Na razie dwoje kandydatów na wójta Gminy Czorsztyn

Dotychczasowy wójt Gminy Czorsztyn Tadeusz Wach oraz działaczka społeczna i była pracownica Urzędu Gminy w Czorsztynie ogłosili swój start w wyborach na wójta Gminy Czorsztyn, które odbędą się w kwietniu 2024 roku.

Za pośrednictwem FB do wyborców 4 lutego zwróciła się kandydatka na wójta Gminy Czorsztyn Aneta Markus:

„Witajcie Kochani, z dniem ogłoszenia daty wyborów samorządowych ruszyła kampania wyborcza. Już dzisiaj nasz zgrany team: KWW Wspólny Głos zgłasza gotowość oraz chęć pracy na rzecz regionu i mieszkańców .

Dla Nas samorząd to ciągłe badanie lokalnych potrzeb, szukanie rozwiązań i WSPÓLNE pokonywanie przeszkód. Dlatego też gorąco zachęcamy do obserwowania naszego fanpage; już niebawem sukcesywnie pojawiać się na nim będą wszystkie szczegółowe informacje.

Przez kampanię chcemy przejść wspólnie z Wami: słuchać Waszych opinii, głosów oraz pomysłów. Bądźcie aktywni …ta Gmina jest tego warta ”

Ostatniego 31 stycznia o planach ubiegania się po raz kolejny o funkcję wójta Gminy Czorsztyn poinformował także na swoim profilu na FB Tadeusz Wach.

” Poprzednie dwie kadencje i upływająca trzecia, były pełne wyzwań i trudności – dotyczy to zwłaszcza ostatnich trzech lat, kiedy to wybuchła najpierw pandemia koronawirusa Sars-CoV-2, a potem tuż za naszą granicą wojna na Ukrainie. Galopująca inflacja i trudności ekonomiczne wymagały od nas wszystkich wzmożonej pracy i wysiłku żeby kontynuować działania podjęte jeszcze na początku obecnej kadencji. Podejmowane działania i realizowane projekty mają za zadanie pozytywnie zmieniać warunki środowiskowe i poprawiać jakość życia mieszkańców, zarówno teraz, jak i w przyszłości.

Mam nadzieję, że ilość zrealizowanych zadań w różnych obszarach, uświadomi Państwu ogrom wykonanej pracy oraz pozwoli na dokonanie oceny moich działań, które zobowiązałem się wykonać. Kilka z tych inwestycji z powodu dużego zakresu robót ma charakter wieloletni, prace są bardzo zaawansowane, mam nadzieję, że uda mi się je dokończyć i razem z Państwem cieszyć się z faktu, że będą służyć nam wszystkim przez wiele kolejnych lat!”

Shares