Previous
Next

Koncertem w amfiteatrze „Pod Wierzbą” otworzyli sezon turystyczny

W sobotni wieczór bogactwem różnych rodzajów muzyki rozbrzmiewał amfiteatr „Pod Wierzbą” w Krościenku nad Dunajcem. Odgłosy muzyki zachęciły do pojawienia się na imprezie zarówno mieszkańców jak i turystów.

1 maja, w niedzielę od godzin popołudniowych w pienińskim amfiteatrze kolejno pojawiały się zespoły i muzycy. Można było posłuchać muzyki Pienin. Na scenie wystąpił zespół „Małe Pieniny” i grupa śpiewacza „Pienińskie Nucicki” oraz Muzyka Jana Kubika, utytułowanego muzyka z Pienin.

Nieco odmienną bardziej kameralną i aktorską muzykę zaprezentował wyjątkowy duet Mira Zaziąbło – Hubiak & Kuba Bobas Wilk. Z kolei muzykę POP prezentował zespół „Just”. Wystąpił też zespół „Zapaleni”, grający muzykę taneczną i rozrywkową, która to dosłownie porwała do tańca publiczność.

Imprezie towarzyszył kiermasz koła gospodyń wiejskich Grywałd Zielony Las. Panie serwowały przepyszne potrawy góralskiej kuchni.

Imprezę zorganizowało Centrum Kultury i Promocji w Krościenku nad Dunajcem, a konferansjerkę prowadził dyrektor placówki Józef Szałwia.

Fot. CiKP Krościenko nad Dunajcem

Shares