Previous
Next

“Jesteśmy dumni, że reprezentujecie Nowy Targ”. Dawid Kubacki i Aleksandra Król gośćmi Sesji Rady Miasta

 Gośćmi sesji Rady Miasta Nowego Targu byli pochodzący z Nowego Targu olimpijczycy – snowboardzistka Aleksandra Król oraz skoczek narciarski Dawid Kubacki. Władze miasta podziękowały sportowcom za godne reprezentowanie Polski i Nowego Targu. 

“Zawsze jest to miłe, bo przypomina nam, że mimo trudnego sezonu były w nim fajne momenty, z których możemy się cieszyć i możemy z nich czerpać siłę do dalszej pracy” – mówił, dziękując za kwiaty i upominki Dawid Kubacki. 

-W imieniu władz miasta chcieliśmy Państwu podziękować za godne reprezentowanie Polski, za osiągnięte wyniki, za trud przygotowań w tym sezonie. Wierzymy, że będziecie jeszcze przez wiele lat reprezentować barwy Polski. Jako nowotarżanie jesteśmy dumni z tego, że reprezentujecie Nowy Targ – pan Dawid co prawda już nie jest mieszkańcem miasta, a gminy, ale zawsze to Nowy Targ. Dziękujemy i życzymy jak najlepszych startów w kolejnym sezonie – mówił burmistrz Grzegorz Watycha.

Sportowcom i olimpijczykom, poza kwiatami wręczono także vouchery na widokowy lot balonem, karnety na pływalnię miejską w Nowym Targu oraz obrazy Marzeny Kiernoziak. Za zaproszenie na Sesję, gratulacje i miłe nagrody dziękował Dawid Kubacki:

-W imieniu moim i Oli chciałbym wam podziękować, że nas wspieracie, trzymacie kciuki, oglądacie nasze zawody, cieszycie się z naszych sukcesów i smucicie się, kiedy nam nie idzie.  Mam nadzieję, że jeszcze wiele lat będziemy mogli cieszyć się z sukcesów naszych i naszych kolegów i że jeszcze nieraz będziemy mogli się w takim gronie spotykać, odbierać kwiaty, nagrody. Zawsze jest to miłe, bo przypomina nam, że mimo trudnego sezonu były w nim fajne momenty, z których możemy się cieszyć i możemy z nich czerpać siłę do dalszej pracy. Niech udziela wam się ta siła do pozytywnej pracy na rzecz miasta.

Shares
Previous
Next