Previous
Next

Dzięki postawie 80-latki i wparciu jej syna zatrzymany został oszust wyłudzający pieniądze metodą „na policjanta”

List gratulacyjny, podziękowania i bukiet kwiatów otrzymała dziś z rąk Komendanta Powiatowego Policji w Nowym Targu Pani Marianna. Dzięki postawie kobiety i wsparciu jej syna zatrzymany został oszust wyłudzający pieniądze metodą „na policjanta”.

Komendant Powiatowy Policji w Nowym Targu inspektor Grzegorz Wyskiel spotkał się dzisiaj w swoim gabinecie z 80-letnią mieszkanką Nowego Targu, dzięki której zatrzymany został oszust wyłudzający pieniądze metodą „na policjanta”. 16 stycznia br. Pani Marianna nie uwierzyła oszustom podającym się za funkcjonariuszy Policji i zamiast pieniędzy do reklamówki włożyła pocięte gazety. Dzięki postawie kobiety, wsparciu jej syna i współpracy z nowotarskimi policjantami „odbierak” został zatrzymany i trafił do zakładu karnego.  

Podczas spotkania komendant wręczył seniorce list gratulacyjny, podziękowania i piękny bukiet kwiatów. Komendant podkreślił, że postawa 80-letniej nowotarżanki,  jej czujność i odwaga  zasługują na  pełne uznanie i wyróżnienie. Wręczając kwiaty i podziękowania inspektor Grzegorz Wyskiel wyraził swoją wdzięczność, życząc jednocześnie Pani Mariannie wszelkiej pomyślności. Komendant za wsparcie swojej mamy i zdecydowane działanie, podziękował również obecnemu na spotkaniu synowi seniorki.


O tym zdarzeniu pisaliśmy tutaj:
https://nowy-targ.policja.gov.pl/knt/aktualnosci/aktualnosci/42511,BRAWO-NIE-DALA-SIE-OSZUKAC-I-DO-REKLAMOWKI-ZAMIAST-PIENIEDZY-WLOZYLAPOCIETE-GAZE.html

z/KPP Nowy Targ

Shares
Previous
Next