Previous
Next

Bogdan Szewczyk i Grzegorz Niezgoda ogłosili start w wyborach na burmistrza Szczawnicy

Wczoraj na swoim profilu na FB start w wyborach samorządowych na urząd burmistrza Szczawnicy ogłosił Bogdan Szewczyk. Dwa dni wcześniej ponowne ubieganie się o stanowisko burmistrza również na swoim profilu na FB obwieścił obecny burmistrz Szczawnicy Grzegorz Niezgoda. Wybory samorządowe odbędą się 7 kwietnia 2024. Druga tura wyborów zaplanowana jest na 21 kwietnia.

Poniżej prezentujemy oba wpisy na FB.

Bogdan Szewczyk/fot. FB B. SzewczykWpis Bogdana Szewczyka:

„Nadszedł ten czas kiedy myślę, że jestem Państwu winien jasnej deklaracji związanej z wyborami samorządowymi w naszym mieście.

Mimo przypuszczeń wielu osób po moich wpisach na FB odnośnie rozwoju Szczawnicy, to nie było takie oczywiste dla mnie, że na pewno będę kandydował na burmistrza naszego miasta. Takich decyzji nie podejmuje się codziennie, więc wymagały czasu i przemyśleń.

To bardzo miłe i motywujące ile osób zwracało się do mnie czy w rozmowie, czy pisząc prywatne wiadomości żebym podjął się kandydowania w wyborach. Że chcą zmian, że chcą innej lepszej Szczawnicy od tej którą mamy obecnie.

Po dłuższym zastanowieniu się co mogę zrobić dla Szczawnicy i po rozmowie z kandydatami na radnych naszego miasta podjąłem decyzję, że tak będę się ubiegał o stanowisko burmistrza miasta Szczawnicy.

Tym samym oddaje Wam swoją osobę do dyspozycji, swoją wiedzę i wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu firmami turystycznymi, współpracy z pracownikami oraz turystami i obiecuje, że zrobimy w końcu w każdej części naszej gminy place zabaw dla dzieci, że w końcu wybudujemy ośrodek zdrowia na który tyle lat czeka Szczawnica i przywrócimy razem Szczawnicę na turystyczną całoroczną mapę Polski.

Mając tak oddanych i zaangażowanych kandydatów na radnych w rozwój miasta, których niebawem Państwu przedstawię i wiele jeszcze dodatkowych pomysłów oprócz tych które już państwu przedstawiłem od zeszłego roku w swoich postach, jestem pewien że Szczawnica mając taki potencjał i mając kreatywnego lidera, może zaoferować rozwój miasta dla każdego Mieszkańca niezależnie od wieku i aktywności zawodowej. Zrobimy to razem w sposób taki, żeby żyło się nam godnie i przyjaźnie i żeby nie trzeba było z niego wyjeżdżać w poszukiwaniu pracy i lepszego życia”

Grzegorz Niezgoda /fot. FB G. Niezgoda

Wpis Grzegorza Niezgody:

” DRODZY MIESZKAŃCY – zwracamy się do Was z serdeczną prośbą o wsparcie naszych działań w nadchodzącej samorządowej kampanii wyborczej, o Waszą życzliwość i pomoc w tym aby ta kampania była dobrym okresem w dyskusji nad przyszłością Szczawnicy, Szlachtowej i Jaworek. Chcielibyśmy aby nasza kampania była również z Waszym udziałem – z udziałem zarówno tych którzy aktywnie uczestniczyli w dotychczasowych wyborach jak i tych którzy po raz pierwszy będą brali w nich udział,
Premier Rządu wczoraj ogłosił termin wyborów samorządowych na 07.04 (pierwsza tura) oraz na 21.04 (druga tura),

kandydatem naszego Komitetu Wyborczego Wyborców Grzegorza Niezgody będzie moja osoba, a na radnych w poszczególnych okręgach proponujemy Państwu następujące kandydatury : Bozena Solecka, Dariusz Rekowski, Grażyna Bartusiak Surowiec, Agnieszka Ciesielka, Roman Zachwieja, Marek Urban, Jacek Gębala, Adrian Slimak, Anna Gębala, Jacek Śliwiński, Wiesław Warzecha, Maciej Czaja, Krzysztof Kubik, Kazimierz Zachwieja oraz Jan Salamon,

najbliższe tygodnie poświęcimy na rzetelne przygotowanie naszej kampanii wyborczej – wspólnego programu wyborczego, naszych materiałów wyborczych oraz spotkań z mieszkańcami ( może ciekawą i interesującą propozycją dla Państwa, a do zaakceptowania przez pozostałe komitety wyborcze i ich kandydatów byłyby wspólne debaty w poszczególnych rejonach Miasta i Gminy Szczawnica ???),
mamy głęboką nadzieję na zyskanie Waszej akceptacji, a w tegorocznych wyborach samorządowych Waszego poparcia”

Shares