Previous
Next

Aleksandra Mastalska w finale Miss Nastolatek Województwa Małopolskiego 2022

19 marca w Hotelu Swing w Krakowie odbył się Półfinał Miss Nastolatek województwa Małopolskiego 2022 . W eliminacjach udział wzięło 60 pięknych kandydatek, a wśród których znalazła się mieszkanka Szczawnicy Aleksandra Mastalska – uczennica II klasy Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Żeromskiego w Krościenku.

Aleksandra Mastalska w pięknym stylu reprezentowała się podczas półfinału i znalazła się wśród 30- stu najpiękniejszych nastolatek. Decyzją jury Aleksandra awansowała do Finału Miss Nastolatek, który odbędzie się już 26 czerwca 2022 w Krakowie.

Aleksandra Interesuje się muzyką. Od najmłodszych lat była jej bliska i sprawiała jej wielką radość. Już w przedszkolu odkryła, że jej pasją jest śpiewanie co spowodowało, że zaczęła brać udział w różnych konkursach wokalnych, a po każdym występie czuła coraz większą potrzebę śpiewania. W śpiewaniu uwielbia to, że może przekazać innym swoje emocje. Na lekcje wokalu uczęszczała przez 6 lat. Ukończyła Szkołę Muzyczną 1 Stopnia w klasie fortepianu.

Zdjęcia dzięki uprzejmości Pani Adrianny Berszakiewicz

Shares
Previous
Next